LÜKS AYRICALIK DEĞİL HAKTIR ANKARA TEPE PRİME MEYHANELERİ

blog yazısı ekle !

LÜKS AYRICALIK DEĞİL HAKTIR ANKARA TEPE PRİME MEYHANELERİ

Ülkemizin başkenti olan Ankara hakikaten çok farklı mekânlara da ev sahipliği yapıyor. Oldukça büyük ve Premium olan bu mekânlar dikkat çekmeyi başarıyor. Bunlar arasında yer almakta olan Tepe Prime bir Agora olarak düşünülerek inşa edilmiş. Gerek mimari yapısıyla gerekse ferah ortamıyla dikkat çekiyor.

İçerisinde birçok alışveriş merkezini ve eğlence mekânını barındırmakta olan Tepe Prime aynı zamanda meyhaneleri ile de çok geniş bir müşteri topluluğuna hitap ediyor. Ankara Tepe Prime meyhaneleri VIP görünümüne eşlik eden Klasik Türk Meyhanesi konseptini harmanlanmış oldukça sofistike mekânlar.

Eğer Ankara atmosferinde güzel ve eğlenceli mekânlar arıyorsanız ve gecenizi sabahlara kadar sürecek kaliteli eğlence ile ihya etmek istiyorsanız Ankara Tepe Prime meyhaneleri sizin için son derece uygun yerler olacaktır.

Rakıcı - Ankara Meyhane

GOP

devamını oku... Adres: Nenehatun Caddesi No:60-B GOP-Ankara

Taraça Meyhane

Kızılay

devamını oku... Adres: İzmir 2. Cadde No:34 Kat:2 Kızılay-Ankara

Hayat Bir Sahne - Ankara Meyhane

Ümitköy

devamını oku... Adres: Mutlukent Mahallesi Mutluköy Sitesi 1946 Sokak No:16 Ümitköy-Ankara

Mustafa Meyhane

GOP

devamını oku... Adres: Kazım Özalp Mahallesi Kız Kulesi Sokak No:18/1 Çankaya - Ankara

Şairin Yeri

Çankaya

devamını oku... Adres: Yakupabdal Mahallesi Elmadağ Kayak Merkezi Yolu No:1599 Çankaya - Ankara

Beautiful Garden Eymir

Gölbaşı

devamını oku... Adres: Yaylabağı Mahallesi Yaylabağı Küme Evleri No:364 Gölbaşı - Ankara

Kuytu Meze Balık - Ankara Meyhane

Tunalı

devamını oku... Adres: Bestekar Cad. 6/D Kavaklıdere, Çankaya - Ankara

Meyzende Meyhane

Çayyolu

devamını oku... Adres: Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2866. Sokak 51/A Park Caddesi Çayyolu-Ankara

Assos Meyhane

Bahçelievler

devamını oku... Adres: Yukarı Bahçelievler Mahallesi, Aşkabat Caddesi No:46/8 Bahçelievler-Ankara

Fiz Meyhane - Ankara Meyhane

Ümitköy

devamını oku... Adres: Mutlukent Mahallesi 1946. Sokak No:3 Ümitköy-Ankara

Mardin Konağı - Ankara Meyhane

Çankaya


devamını oku...
Adres: Birlik Mah. 448. Cad. No: 10/A Çankaya-ANKARA

Safie Meyhane - Ankara Meyhane

Kızılay

Sevdiğinle Gel Diye….
İKİNCİ KUŞAK AİLE İŞLETMESİ

1955 yılında başlayan baba mesleğimizi, 2019 yılında açtığımız yeni işletmemiz "Safie Meyhane" ile devam ettirmekteyiz…
Mekanımızda eşsiz lezzetleri, zengin menü ve uygun fiyatlarla sizlere sunmaya çalışıyoruz…
Misyonumuz;
Aile mesleğimizi devam ettirmek ve meyhane kültürünü yeni nesillerle buluşturarak yaşatmaktır.
devamını oku...
Adres: Kocatepe Mahallesi İnkılap Sokak No:29/A Kızılay Ankara

Şilingir Meyhane - Ankara Meyhane

Kavaklıdere

devamını oku... Adres: Remzi Oğur Arık Mahallesi Paris Caddesi 49/A Kavaklıdere-Ankara


Lüks Mekânlar Kaliteli Hizmet

Oldukça Premium bir havada dekore edilmiş olan Ankara Tepe Prime meyhaneleri size aradığınız lüksü sunabiliyor. Sonuç itibariyle lüks dediğimiz şey aslında çok para harcamak demek değil. Lüks biraz zevklerin inceltilmiş üstünde hassasiyetle çalışılmış olan halidir diyebiliriz. Bu bakımdan Ankara'daki Tepe Prime 'da bulunan meyhanelerde hakikaten ince bir zevk size kendisini hissettiriyor.

Meyhaneye girdiğinizde zaten dekorasyondan bunu çok net bir şekilde anlayabiliyorsunuz. Oldukça modern olan dekorasyon çok kaliteli bir işçiliği yansıtıyor. Böylece günümüzün modern ve premium atmosferi çok rahat bir şekilde hissedilebiliyor. Meyhane ortamında oldukça kaliteli bir şekilde dostlarla bir geceyi ihya edebiliyorsunuz.

Bu meyhanelere eşlik etmekte olan bir şatafatı da bünyesinde barındırıyor. Sonuç itibarıyla herkes sessiz sedasız yerler arıyor değil. Bazıları için eğlence demek mutlaka spot ışıkları ve ışıltılı mekânlar demektir. İşte bunu arayanlar için Ankara Tepe Prime meyhaneleri tam yeridir diyebiliriz.

Açık Havanın Tadına Tepe Prime 'da Varabilirsiniz

Tepe Prime Alışveriş Merkezi zaten konsepti itibari ile tamamen açık hava metaforu üstüne kurulmuş. Böylece siz alışveriş merkezinde yürürken bile kendinizi adeta Fransa'nın en müstesna alışveriş caddelerinde hissedebiliyorsunuz. Bu noktada açık hava meyhanesi konseptinde hizmet veren işletmeler de zaten Tepe Prime 'da yer alıyor.

Bu sebeple Ankara Tepe Prime meyhaneleri açık hava meyhanesi konseptini en güzel şekilde yaşayabileceğiniz mekânlardan birisi. Şehrin en hareketli ve gürültülü olan ortamında bir anda kendinizi açık hava meyhane konseptinde bulabiliyorsunuz. Bunu sağlayabilmek gerçekten kolay iş değil ancak işletme sahipleri bunu başarmış.

Özellikle bahar ve yaz akşamlarında Ankara'nın keşmekeşinden kurtulmak istiyorsanız hemen yanı başınızda bulunan Ankara Tepe Prime meyhanelerine uğrayabilirsiniz. Böylece Ankara'nın güzel bir yaz akşamında dostlarla beraber gönlünüzü eğlendirip rakınızı yudumlayabilirsiniz. Bu fırsat size sunuluyor.

Ege Atmosferi Ege Zerafeti

Ankara'nın müstesna mekânlarından olan Tepe Prime Alışveriş Merkezi konsepti itibariyle Agora tarzını yansıtıyor. Zaten mimarlar bu noktadan hareket etmişler ve Antik Yunan zamanında kullanılmakta olan site formatını yeni Agora Alışveriş Merkezine yerleştirmişler. Hal böyle olunca da Ankara Tepe Prime meyhaneleri doğal olarak zaten bir Ege salonuna dönüşmüş durumda.

Agora Meyhanesi tarzında hizmet vermekte olan Ankara Tepe Prime meyhaneleri hakikaten görülmeye değer mekânlar. Bir Yunan meyhanesinde ne arıyorsanız bu mekânlarda sonuna kadar size sunuluyor. Her şeyden önce oldukça lüks ve Premium bir havada olan alışveriş merkezinin içerisinde yer alan bu meyhaneler son derece mütevazı tıpkı klasik alışılmış Yunan meyhaneleri gibi.

Bir Yunan meyhanesine girdiğinizde gözünüzün görmeye alıştığı şeylerin hepsini Ankara Tepe Prime meyhaneleri içerisinde de görebiliyorsunuz. Nedir peki bunlar? Elbette ki dekorasyonda kullanılan mavi ve beyaz renkler… Muhteşem bir şekilde mavi ile beyaz renklerin bu meyhanede uyum sağladığını bir kez daha görebiliyorsunuz. Masa sandalye noktasında da klasik Yunan meyhanesinde olduğu gibi ahşap sandalyeler ve masalar tercih edilmiş.

Son derece sade bir dekorasyonun yer aldığı iç mekâna giriş yaptığınızda klasik Yunan meyhanesinin bütün atmosferini görebiliyorsunuz. Duvarlardaki mavi ile beyazın birbirine eşlik ettiği duvar kâğıtları, yine mavi renklerde olan bardak dolapları, zeminde kullanılan ahşap kaplamalar her şeyiyle size Akdeniz restoranında Ege'nin bir köşesinde olduğunuzu hissettiriyor. Bu konuda son derece başarılı bir çalışma yapılmış.

Gecenin İlerleyen Saatlerinde Sirtaki İle Coşun

Ancak bir meyhanenin Yunan Meyhanesi olabilmesi için sadece mavi ve beyazdan oluşan dekorasyon yetmiyor. Her şeyden önce o meyhanede mutlaka o alışılmış olan Yunan müziklerinin de mutlaka dinlenmesi gerekiyor. Özellikle sirtaki başköşede yer almalı. Ankara Tepe Prime meyhaneleri için rezervasyon aldığınızda gecenin ilerleyen saatlerinde kendinizi bir anda sirtaki ekibinin içerisinde bulabilirsiniz.

Ne demişler sonuç itibariyle üç günlük dünya. Her zaman ağlanmıyor. Mutlaka gülüp eğlenmek de gerekiyor. İşte bu meyhaneler size bu fırsatı sonuna kadar sunuyor. Çünkü Yunan meyhanelerinin en önemli özelliği bildiğiniz Akdeniz kanının coşkun havasının bu meyhanelerde hissedilmesidir. Bunu sağlayan da sirtaki gibi muhteşem müziklerdir. Böylece gecenin ilerleyen saatlerinde meyhane içerisinde dostlarımızla beraber yiyip içerek dans edebiliyorsunuz ve unutulmaz hatıralar biriktirip evinizin yolunu tutuyorsunuz.

Muhteşem Bir Akdeniz Mutfağına Ne Dersiniz?

Çok kaliteli işletmecilik anlayışıyla yoluna devam eden Ankara Tepe Prime meyhaneleri genellikle Akdeniz mutfağını sunuyor. Zaten bütün tarzı mefruşatı binanın yapısı her şeyle Akdeniz kokan bu iklimde Akdeniz mutfağının sofrada olmaması da düşünülemez.

Akdeniz mutfağının en önemli özelliği bir tarafta deniz mahsullerinin bulunması diğer tarafta da mevsim sebzelerinin ve otlarının sofraya eşlik etmesidir. İşte bu iki konsepti bir araya getiren muhteşem tatlar bu meyhanelerin başköşesinde sizin için kuruluyor.

Mevsim balıklarından aradığınız bütün lezzetleri sofrada bulabiliyorsunuz. Lüfer mezgit tekir barbun çinakop somon istavrit ne arıyorsanız hepsi bulunuyor. İster ızgara ister tava isterse buğulama olarak. Hele ki Ege balıklarının bol baharatlı bir şekilde buğulanmış halini özellikle soğuk rakının yanında tavsiye ediyoruz. Muhteşem bir lezzet oluyor.

Ancak bir Ege restoranında olduğunuzu ne zaman anlarsınız? Elbette ki muhteşem Ege mezeleri sofranıza geldiğinde. Bu bakımdan da Ankara Tepe Prime meyhaneleri muhteşem mezeleri ile sizin başınızı döndürüyor. Arzu ederseniz deniz mahsullerinden oluşan mezeler sofranıza servis yapılırken arzu ederseniz en güzel Ege otları ve sebzeler ile harmanlanmış olan muhteşem mezeler yine başköşede yer alıyor.

Özellikle rakı sevenler için Ankara Tepe Prime meyhaneleri içerisinde mutlaka kalamar dolması ve karides güveci tavsiye ediyoruz. Bir taraftan deniz mahsulleri diğer taraftan mevsim sebzeleriyle harmanlanmış olan bu lezzetler hakikaten harika. Ancak Ege meyhanesinde olduğunuzu size hatırlatacak olan bazı tatlar mutlaka sofranıza da gelmeli.

Bunlar arasında midye dolma, Nuraniye ve elbette ki Girit ezmesi bulunmalı. Özellikle Girit ezmesi tam bir Ege lezzetidir. Hem görünümüyle hem de tadı ile enfes bir meze. Aynı zamanda bizim Ege yörelerinden harmanlanıp getirilen deniz börülcesi de mutlaka tadılmalı. Ancak Yunan meyhanesindeki mezelerin kralı her zaman için favadır. Favayı başköşeye koyduktan sonra yanına da buz gibi rakı açıyorsunuz. Tabii ki Ankara meyhanelerinde iseniz atomda mutlaka rakının yanında size servis ediliyor.

İş Yemekleriniz İçin Ankara Tepe Prime Meyhaneleri

Ankara'nın en işlek ve ticari anlamda da nabzını tutan semtlerinden birisinde yükselen Ankara Tepe Prime son derece elit bir mekân. İş merkezlerine yakınlığından dolayı da özellikle iş yemeklerine ev sahipliği yapan güzel meyhaneleri barındırıyor. Ankara Tepe Prime meyhaneleri önemli olan iş görüşmelerinden önce oturup nezaket içerisinde kalabileceğiniz güzel mekânlar.

Özellikle VİP havası iş görüşmeleri için son derece uygun. Bu sebeple birçok işadamı zaten önemli olan yemeklerini toplantılarını bu meyhanelerde yapmaktan çekinmiyor. Çünkü meyhane işletmecileri onların yüzünü ak çıkartmasını gayet iyi biliyor. En kalabalık gruplar ile bile gelindiğinde servis ve kalite üst seviyelerde yer alıyor.

Ayrıca Ankara Tepe Prime meyhaneleri sadece iş yemekleri için değil bütün organizasyonlarınız için son derece uygun mekânlar. Bu meyhanelere gittiğinizde kalabalık gruplar halinde bile orada bulunsanız hiçbir şekilde sıkıntı yaşamadan ağırlanabiliyorsunuz. Servis oldukça hızlı. Aynı zamanda da çok temiz. Mekânlar son derece modern bir görünüm ile beraber Klasik Türk meyhanesinin nezaketini de size sunabiliyor.

Sadece yerli müşterilere değil yabancı müşteriler için de çok kaliteli uygulamaları var. Bu sebeple turistlerin uğrak yeri haline gelen Ankara Tepe Prime meyhaneleri kendinizi ödüllendirmek istediğinizde her an yanı başınızda bulunuyor.

Hanımlar, Günlerinizi Meyhanede Yapmaya Ne Dersiniz?

Ankara'da kız kıza gidilebilecek mekânlar denince akla ilk önce Ankara Tepe Prime meyhaneleri geliyor. Son derece prestijli olan bu meyhanelerde kadın kadına gidip gecenin ilerleyen saatlerine kadar rahat bir şekilde eğlenebiliyorsunuz. Bunun için her türlü konfor unsuru zaten size en baştan sunuluyor.

Ancak son dönemde kadınlar sadece eğlenmek için meyhaneye gitmiyor. Meşhur altın ve döviz günleri var ya, artık onları da meyhanede yapmayı tercih ediyorlar. Haksız da değiller hani. Çünkü evde yaptıklarında yemeği yap içecekleri hazırla ortamı temizle ve bir de gün bitiminde tekrar bir temizlik… Oldukça zor oluyor. Bunun yerine gönüllerini eğlendirmek için zahmetsizce Ankara Tepe Prime meyhaneleri tercih ediliyor.

Bu şekilde birçok kadın artık Tepe Prime meyhaneleri içerisinde günlerini yapıyor. Üstelik de muhteşem bir şekilde hizmet ediliyor. En kalabalık gruplarla bile günlerini yaptıklarında sıkıntı olmuyor. Hele bir de canlı müzik olduğunda fonda değmeyin keyiflerine. Kurtlarını döküyorlar ve tabii ki sonuna kadar bunu hak ediyorlar.

Son zamanlarda sadece günler için değil doğum günü kutlamaları için de artık meyhaneler tercih ediliyor. Özellikle gençler tarafından ve kadınlar tarafından rağbet gören bu uygulama giderek yaygınlaşıyor. Ankara Tepe Prime meyhaneleri doğum günü kutlamasından güne kadar bütün organizasyonlarda 5 yıldızlı bir hizmetle beraber yanınızda bulunuyor.

Muhteşem Hizmet Ekonomik Fiyatlar

Son derece elit ve kaliteli olan Ankara Tepe Prime meyhaneleri sunulan beş yıldızlı hizmetin mukabilinde oldukça uygun rakamlarla sizi ağırlayabiliyor. Bu konuda hakikaten takdir edilen bir hizmete de imza atılıyor. Fix menü ile beraber ortalama 75 lira ile 150 lira arasında değişen portföylerde yiyip içip eğlenebiliyorsunuz.

Ankara Tepe Prime meyhaneleri sayesinde lüks hakikaten herkesin hakkı olabiliyor. Böylece bir akşam için dostlarla ailenizle sevgilinizle güzel bir plan yapıp Tepe Parım'daki muhteşem meyhanelerde gönlünüzü eğlendirebiliyorsunuz. Yazın aylarında ayrı formatta hizmet veren bu meyhaneler kışın yine farklı bir şekilde sizi er kaliteli bir şekilde ağırlayabiliyorlar. Böylece siz kendinizi değerli hissederken dostlarınızı daha güzel bir mekânda ağrıyarak unutulmaz bir akşamı sevdiklerinizle beraber geçiriyorsunuz.